ART / Etchings etc / Color etchings 12837031
nr 1283 7031
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Pär Gunnar Thelander (b. 1936), Sweden. Mapp med 3 färgetsningar. 150-upplaga. "Elementära former". Haskel 150 -152, sheet: 52x60,
COLOR ETCHINGS, Mapp med 3 färgetsningar. 150-upplaga. "Elementära former". Haskel 150 -152, bladets mått: 52x60. Signerad
3000
SEK 2000
Monday October 21 2019
at 18:39:53
9/10 20:55:59
- Thema-auction
Oct 21
Read more about Grafik
Pär Gunnar Thelander
Read more about Pär Gunnar Thelander